Opowieści o miłości 


      "Opowieści o miłości" to projekt opowiadający o najsilniejszym i najpiękniejszym uczuciu. Poprzez fotografię pokazuję, jakie emocje łączą pary, rodziców z dziećmi, przyjaciół. Nie ma nic bardziej czystego i naturalnego niż miłość. Kiedy zaczynasz ją czuć, wszystko inne staje się nieważne.
          Udowadniam, że każdy z nas jest naturalnie piękny. Wystarczy zwykły podkoszulek, szczery uśmiech i dobre samopoczucie, by na zdjęciach uchwycić to, co w Tobie wyjątkowe. Bez tony makijażu i obcych Ci scenerii. Wpuść mnie do swojego codziennego świata, a na fotografii uwiecznię najpiękniejsze chwile Twojego codziennego dnia.
             Do uczestnictwa w projekcie zapraszam pary, rodziców z dziećmi, kobiety w ciąży. Wspólnie pokażemy najważniejsze dla Ciebie momenty, w których rodzi się, rozkwita i trwa miłość. Niech wyjątkowe wydarzenia znajdą swą fotograficzną oprawę!
            Wykonam też chętnie zdjęcia na różnych imprezach okolicznościowych. Cennik dostępny jest na priv, po ustalaniu szczegółów zlecenia. Zapraszam do napisania wiadomości.
              Pracuję głównie w Poznaniu i okolicach, ale z chęcią dojadę. 
        Zdjęcia przekazuję w formie wydrukowanej i cyfrowej, sesja trwa około 3 godzin. Sesje odbywają się domu klienta lub plenerze.